Kad vodiš određene stranice preko društvenih mreža (facebook, instagram) ne možeš uopće na isti način objavljivati objave ili storije (da, o storijima su ljudi više ovisni) preko lapropa kao preko mobitela, npr. ne možeš uređivati fontove, slova su nečitljiva ukoliko je u pozadini slika, ne možeš stavljati muziku, a ni kreirati reels-e. A donedavno to uopće i nije bilo tako, što je najgore. Chat GTP je to lijepo rekao zbog čega je to.
“Platformama je cilj da:
- korisnici što više vremena provode u aplikaciji
- koriste kameru i instant sadržaj
- ostanu unutar njihovog ekosustava
Mobilna aplikacija omogućuje veću kontrolu nad iskustvom korisnika.”
Ukratko, cilj im i jeste da ljudi budu ovisni. Znam koliko vremena ode kad praviš neki reel ili objavljuješ smisleno storije, to jeste posao. Al prije nego platiš nekog da ti vodi stranice i da se time bavi, pogledaj dali ti se to isplati.
Leave a Reply
Morate biti prijavljeni da biste objavili komentar.