“Black friday – 5%, ugrabi priliku”
? Na takvo nsiženje nećeš navuć ni babu sa 4 osnove, jer i ona zna osnove matematike. Čuj, ugrabi priliku, kupi kremu od 20KM koja je snižena velikih 5%, zbog takvog sniženja ne vrijedi izaći iz kuće, ma šta izać, ne vrijedi ustat iz kreveta jer ćeš tu razliku potrošit kupivši čunga lungu na kiosku.
Dok u zemljama zapada sniženja budu do 70%, kod nas su famoznih 5-10%. XD. Ma hajde i bolje, da nismo potrošači :p
vasionka
28. 11. 2021. at 9:47Haha, i to što kažeš?
Silence
28. 11. 2021. at 12:55Mozd tehnicka greska kod printanja plakata i reklama mozda su mislili 50% umjestk 5% trebala si ih priupitat.Ako je stvarno 5% to je za bijedu.Ali pogledaj u norveskoj se laktaju za 10% snizenja kad je kampanja na mobitele,frizidere,usisivace,cekaju ispred prodavnice 2h prije nego cemo otvoriti ko da je humanitarna,da pokupuju produkte za shity 10%??
LauraTesla
28. 11. 2021. at 15:04Nije greška, objava je na fb-ku, i vrlo lako se moze izmijeniti ako pogrijesis na prvu!
Žalosno, stajati u redu zbog 10%, kod nas barem to ljudi ne rade. Općenito ne ćekaju u redu, a sreća i to da svako malo navodno neka sniženja, kao što sam napisala, za tako malo sniženje, osim ako ne kupuješ kuću od 150000 ili auto od 50000 ne vrijedi ni ustajat jer to potrošiš usput, a ako ne kupiš sad neki frižider ili bojler (koji ti ne treba hitno) , čeka te za mjesec ili dva isto takvo sniženje pa ti je svejedno
LauraTesla
28. 11. 2021. at 15:05?
bruteforce
28. 11. 2021. at 10:10Consumerism is strong with this one. ?
LauraTesla
28. 11. 2021. at 15:05Sale, big sale
Nimsaj Kuva
28. 11. 2021. at 15:55Ako nekupiš nista onda si 100 % uštedio
LauraTesla
28. 11. 2021. at 20:19Dobra
romanoff
28. 11. 2021. at 16:40Ja kupila sušilicu za ves, Končar, na našem opcije: ovo je za pantole, ovo za glačanje, ovo za odmah u ormar… inače jeftina, bila još 30 posto snižena, a fkt mi treba, nemam gdje da kačim
LauraTesla
28. 11. 2021. at 20:21A ok, ako ti treba. Šteta što nemaš gdje da kačiš, jer sušilica zna črsto i oštetiti vlakna. Međutim i meni bi trenutno dobro došla, kiša lije, ne vidi se kraja, tri korpe čekaju xD
nekontamteba
28. 11. 2021. at 21:06Kod nas je bilo snjizenja i 50 % A ponegdje i 70 %
Da znas da sam se udario po prstu cekicem. Obavijesti ostale
LauraTesla
29. 11. 2021. at 17:57Moguće da je i ovdje, al samo mi je ovo zapelo u oko…
O joj, opet neka nezgoda! Nije dugo bilo. Moraš rasvijetlit zašto ti se to događa